závodění

2013 USA cyklisté cyklotrasy

Cyklotrasy 022 - Šumava (Schwarzenberský kanál) (Březen 2019).

Anonim

Studené a bláto charakterizuje víkend vzrušujícího závodění v Madisonu ve státě Wisconsin. -Brian Vernor

Lepší kurz

V sobotu probíhala studená, mokrá a velkolepě blátivá dráha v Madisonově Badger Prairie Parku.

Crusted kazeta

Je těžké si představit, že se tato kazeta dobře mění. Týmový mechanik dělal spoustu tvrdé práce a během pěti dnů závodění udržel kola funkční.

Těžký víkend pro důstojníky

Mechanika pracovala přesčas v jamkách pomocí elektrických podložek k vyčištění blátivých pohonů. Blato přidalo dalších 20 liber na některé motocykly. Jezdci vyjížděli dvakrát za kolo.

Když bahno zamrzne

Tři slova pro podmínky kurzu v neděli: studená, vykuchaná, tundra.

Nasazení šroubů na to

Mnoho závodníků změnilo standardní vybavení pro závod. Tim Johnson, z Cannondale p / b Cyclocrossworld.com, přidal šrouby s ostrými hranami na výstupky svých bot, aby se při výjezdech dostali do mražené země.

Battle Ice

Jezdec Kona Jízdní kola Barry Wicks se snažil přilnout písek k pneumatikám, aby pomohl s trakcí na ledových plochách.

Vítěz Under-23

Nově naturalizovaný americký občan Yannick Eckmann z Boulder v Coloradu získal v sobotu šampionát U23. Jeho třetí kalifornský Giant / Specialized týmový kolega, Tobin Ortenblad.

Budování rámců a tým

Richard Sachs, legendární americký tvůrce rámců, přináší tým každoročně do týmu cyklistů. Je to jeden z jediných týmů, které nepatří do továrny a umístí jezdce na vrchol elitních polí. Letos se Dan Timmerman a Dan Chabanov umístili na 14. a 35. místě.

Up Close a Personal

Krása cyklokrosu je jeho intimita. Všechny aspekty výkonu sportovce jsou na displeji - úspěšné nebo neúspěšné, všichni to vidí. Kaitlin Antonneau z Cannondale p / b Cyclocrossworld.com skončil v top 10 a bude pravděpodobně pokračovat ve své sezoně reprezentující Spojené státy na mistrovství světa v Louisville, Kentucky.

Compton rozdrtí pole

Katie Comptonová už několik let dominovala americkému cyklokrosu. Po přidání dalšího amerického titulu do svých dlaní se jezdec Trek podívá na mistrovství světa v Louisville v Kentucky za svůj první světový titul, který se zatím osvědčil.

Mít bahno, bude cestovat

Většina závodníků narazila na zem někdy během chladného, ​​blátivého víkendu závodění. Courtenay McFadden z Cykloturistiky Northwest se s ní trochu rozběhla na cestě na 14. místo v elitním ženském poli.

Význam náhradních dílů

Pitové posádky hrají významnou, byť anonymně, úlohu v úspěchu cyklistů každého jezdce. Zde mechanik nosí dvě rezervní kola a další sadu kol do jámy těsně před závodem elitních mužů.

Dochází

Nízký tlak v pneumatikách byl normou během víkendu kvůli vykuchanému, zmrazenému kursu.

Stránka nahoře

Jonathan Page je po desetiletí trvale uchováván, vyhrál několik národních titulů, ale toto bylo jeho první vítězství od roku 2004.

Chasing

Zach McDonald, loňský šampion U23, tvrdě bojoval o výhru, ale skončil na druhém místě. Stále to byla vynikající výkon pro mladého jezdce Rapha-Focus.

Zvyšte teplo

Postrace ruční oteplování uvnitř vozu Team Kona Bicycles. Při teplotách pohybujících se kolem 20 stupňů během celého víkendu byly plynové radiátory prostorným vybavením.